Představujeme naše kandidáty: Petr Němec

Jsem otec, manžel, trenér mládeže, manažer a právník, který se narodil v příbramské porodnici, v Příbrami vyrůstal, zamiloval se a postavil dům, ve kterém vychovává tři úžasné děti.

Vzhledem k tomu, že jsem nějaký čas zastával na Městském úřadu Příbram pozici vedoucího právního odboru, znám dokonale prostředí našeho města a příbramské radnice. Přesto stále věřím, že Příbram je úžasné město s obrovským potenciálem. Město, které může být skvělým místem pro život a hrdým domovem, kam se každý rád vrací.

Problémů má Příbram opravdu spoustu. Všichni o nich víme, vnímáme je a vidíme. Pokud se má ovšem v našem městě opravdu něco změnit a pohnout kupředu, je zapotřebí přestat pouze kritizovat neschopnost či všeschopnost jiných. Je nutné převzít odpovědnost za správu našeho města. Proto jsem se rozhodl letos kandidovat.

Podstatou dobré správy města nejsou laciné politické sliby. Podstatní jsou lidé ve vedení města. A jejich schopnosti, znalosti, zkušenosti a velmi často i jejich motivace. Své bohaté manažerské zkušenosti bych chtěl využít k tomu, aby se Příbram přestala potácet na 153. místě Indexu kvality života. Zároveň bych chtěl nastavit takové mechanismy vedení, procesního řízení a transparentnosti, které budou odpovídat definici dobré správy.

Není určitě lehké v této době myslet pozitivně. Ale zkuste to a přijďte k volbám. Má to smysl!