Zásady ochrany osobních údajů

Používáním našeho webu souhlasíte s následujícími podmínkami

Odběr novinek

Pokud se přihlásíte k odběru novinek, použijeme poskytnutou e-mailovou adresu pouze za účelem zasílání informací, týkajících se hnutí Šance pro Příbram a našeho webu. Vaši e-mailovou adresu nepředáme s výjimkou služby MailChimp žádné třetí straně a na požádání ji odstraníme z evidence.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto internetové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku. Tyto stránky využívají externích služeb MailChimp (zasílání e-mailů o novinkách na tomto webu) a Google Analytics (statistiky). V rámci těchto služeb jsou předávány těmto třetím stranám určité údaje o vás a vašem zobrazovaní našeho webu (e-mailová adresa, IP adresa a podobně).