Kdo jsme

Milí sousedé, příznivci a přátelé,

Šance pro Příbram je sdružením nezávislých osob, které spojuje láska k našemu městu a zájem o jeho budoucnost. Nabízíme spolehlivé a pracovité lidi, promyšlený program i dlouhodobou koncepci rozvoje města.

V Příbrami se za poslední roky leccos změnilo k lepšímu. Ožil areál Nového rybníka, účetnictví města je v chvályhodném stavu… V aktuálním volebním období chceme v roli opoziční strany navázat na to dobré, co se povedlo, a zároveň se chceme věnovat záležitostem, které někdy nebyly zcela ve středu pozornosti.

Chceme tvořit město, ve kterém jsou zdrojem radosti a spokojenosti i okamžiky každodenního života. Město, kde lze snadno zaparkovat, cestovat městskými autobusy či jezdit na kole po navazujících cyklostezkách. Město, ze kterého je nuceno dojíždět za prací jinam co nejméně lidí a kde odpolední dopravní situace v centru nepřipomíná z pohledu řidičů očistec. Město, které umí přilákat nové obyvatele a zaměstnavatele a kde rodič nemusí o páteční půlnoci složitě řešit, co dělat s dítětem se zánětem středního ucha.

Jsme připraveni aktivně řešit vaše ožehavé problémy. Chceme, abyste mohli být vždy hrdí na to, že žijete v Příbrami. Chceme lepší Příbram.

Za tým Šance pro Příbram
Mgr. Vladimír Král